Personal

Rörmokare & Snickare i Sundsvall

Här hittar du alla våra anställda i Sundsvall, snickare som rörmokare

 

Söker du oss gällande jobb kontakta oss på våran växel:

060- 12 52 20

eller våran mail:

Info@hogstedts.com

Jonas Högstedt

VD: VVS & Bygg

 

Tel:

070- 287 18 78

 

Mail :

jonas@hogstedts.com

Lars Berg

Bygg

 

Tel:

070- 632 53 07

 

Mail:

lars@hogstedts.com

Danne Rosbark

VVS

 

Tel:

076- 819 86 49

 

Mail:

rosbark@hogstedts.com

Demba Kulibali

Bygg

 

Tel:

072- 013 86 58

Kontor

 

 

Tel:

070- 287 18 72

 

Mail:

info@hogstedts.com

Emil Anniro

Delägare: Bygg, Plattsättare & VVS

 

Tel:

070- 388 56 48

 

Mail:

emil@hogstedts.com

Combo Razafindrakoto

Bygg

Thomas Wallin

VVS

 

 

 

 

Mail:

thomas@hogstedts.com

Simon Höglund

VVS

 

| Org.nr: 556849-9759 | Bg: 768-4293 | Paviljongvägen 17 | 852 40 Sundsvall |